*** Hotel Landstejnsky Dvur ubytovanie Slavonice

Hotel Slavonice Landstejnsky Dvur Ubytovanie Landštejnský dvur Landštejn:
V mieste bývalého renesančného panského statku je dnes novo zrekonštruovaný areál hotela a reštaurácie, ktorý poskytuje široké spektrum služieb. V mieste bývalého ovčína (salaš) bolo vybudované pohodlné rýchle občerstvenie, ktoré sa tiež využíva na koncerty.

Hotel Landštejnský dvúr Landštejn ubytovanie:
K ubytovaniu je tu pripravených 9 dvojposteľových izieb, niektoré majú kúpeľňu so sprchou a iné s rohovou vaňou. Ďalej 1 jednolôžková a 1 štvorlôžková izba, kúpeľne so sprchou. V niektorých izbách je možnosť prístelky. Na všetkých izbách je TV, fén a WC. Hotel má k dispozícii celkovo 11 izieb, 28 lôžok.

Landštejn ubytovanie Hotel Landštejnský dvor Celoročná prevádzka:
Hotel s celoročnou prevádzkou. Stravovanie zaisťuje reštaurácia pre 50 hostí s barom. Salónik pre 25 hostí s audiovizuálnym vybavením je vhodný ku konaniu spoločenských, rodinných i firemných akcií. K dispozícii je aj hotelové parkovisko.
 
Landštejnský dvor hotel ubytovanie Landštejn Sezónna prevádzka:
Sezónna prevádzka začína 1. mája a končí 30. septembra. Sezónne je v prevádzke predzáhradka - reštaurácia pre 30 hostí pre Vaše občerstvenie. Rýchle občerstvenie "Ovčín" až pre 200 osôb, býva využívaný pre väčšie kultúrne podujatia. Detské ihrisko, vonkajší gril - grilovanie mäsa a rýb na živom ohni, úschovňa bicyklov, verejné parkovisko a rozsiahly prírodný areál, kde sa konajú koncerty na otvorenom priestranstve.

Slavonice ubytovanie Landštejn Landštejnský dvur služby:
K celoročne poskytovaným službám patrí stravovanie a ubytovanie. Ďalej využitie salónika, ktorých usporiadanie možno pre akciu prispôsobiť tak, aby čo najlepšie vyhovovalo programu (stolové usporiadanie, zasadacia miestnosť, poslucháreň ...). Priestory sú vhodné pre svadobné hostiny, rodinné oslavy a stretnutia, firemné sústredenie a oslavy, školenia s audiovizuálnym a počítačovým vybavením, kultúrne a spoločenské akcie, ochutnávky Valtických vín.

Dovolenka Česká Kanada ubytovanie hotel Landštejnský dvur okolie:
Mohutný štátny hrad Landštejn bol postavený na česko-moravsko-rakúskom trojmedzí uprostred lesov Českej Kanady. Po vstupe do areálu je v prvej bráne okrem pokladne umiestnená malá expozícia archeologických nálezov, objavených v posledných rokoch. Z vyhliadkovej veže hradu je krásny pohľad na lesnatú krajinu Českej Kanady. 1km od hradu je románsky kostol v Pomezí. Celá Česká Kanada je ideálnym miestom pre turistiku a cykloturistiku a okolie hradu Landštejn nie je výnimkou. V zimnom období je možnosť využiť udržiavaných trás na bežkarenie. Nezabudnite na úzkokolejku Jindrichohradeckých miestnych dráh. Jej trasa vedie malebnou krajinou, vláčik ide z Jindrichova Hradca do Novej Bystrice hodinu a pol, jednoducho ideálny pre výletníkov. Milovníkov vodných radovánok uspokojí návšteva okolitých rybníkov a kúpalísk.
Hotel Slavonice Landstejnsky Dvur - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Slavonice Landstejnsky Dvur - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Slavonice Landstejnsky Dvur - možnosť pripojenia na internetHotel Slavonice Landstejnsky Dvur - k dispozícii letná terasaHotel Slavonice Landstejnsky Dvur - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Slavonice Landstejnsky Dvur - hotel má reštauráciuHotel Slavonice Landstejnsky Dvur - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Slavonice Landstejnsky Dvur - Izby s vlastnou toaletouHotel Slavonice Landstejnsky Dvur - Iybz sú vybavené televízorom